KONST / Litografier / Grafiskt blad 10245280
nr 1024 5280
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Grafiskt blad, Anders Zorn (1860-1920), ej signerad, motivet: 16, 5x11, 2
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:48:52
300 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn