KONST / Litografier / Grafiskt blad 15414154
*
nr 1541 4154
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, "Siluette". Signerad, numrerad 35/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 41x31 cm
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2023
kl 20:00:00
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: giclee fine art giclée kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige veronica sofie
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Veronica Sofie
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
nr 1541 4154
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, "Siluette". Signerad, numrerad 35/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 41x31 cm
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2023 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: giclee fine art giclée kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige veronica sofie
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



