KONST / Litografier / Grafiskt blad 12555016
nr 1255 5016
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad 1/200, "Resturangen", bladets mått: 61x70
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:33:17
19/5 13:00:09
Mikael Persbrandt
Läs mer om Mikael Persbrandt