KONST / Litografier / Grafiska blad 3 st, harald sallberg, rym. 15978028
nr 1597 8028
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Grafiska blad 3 st, harald sallberg, rym., 3 st, Yttermått inklusive ram. 42x31-54x62 cm. Signerad
måndag 12 februari 2024
kl 18:30:43
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg