KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7154015
nr 715 4015
Gouache
Signerad IS, Tupp, 68x57
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 19 september 2011
kl 18:08:30
100 kr
150 kr
250 kr
600 kr
500 kr
600 kr
750 kr
900 kr
Gouache