KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 10548355

nr 1054 8355

Gouache

Ã…ke Janson, fiskar, signerad, 30x43

Utrop:

400 kr

måndag 5 september 2016
kl 20:09:11

Gouache