GLASS & CERAMICS / Glass / Glass 7256448
nr 725 6448
GLASS
6st + carafe, Kosta, signerade K. K, 1950s,
6st + karaff, Kosta, signerade K. K, 50-tal
800
SEK 500
Monday November 14 2011
at 19:36:00
13/11 15:37:15