KONST / Oljemålningar / Grafiskt blad 12555017
*
nr 1255 5017
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Mikael Persbrandt (f. 1963). Signerad, numrerad 1/200, "Chanel", bladets mått: 61x85
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Följerätt
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2019
kl 19:35:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/5 19:15:13
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Läs mer om Mikael Persbrandt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck mikael persbrandt oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2013 Färglitografi
Alfred Manessier (1911-1993), Frankrike. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
18 november kl 18:28
-
2012 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
18 november kl 19:28
-
8293 Färglitografi
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Signerad, färglitog..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 20:08
-
2007 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
18 november kl 19:46
-
2015 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Utsikt mot Ridda..//
Auktionen avslutas
om två veckor
18 november kl 18:17
-
2010 Färglitografi
Ilkka Pärni (f. 1959), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
18 november kl 20:53
*
Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Läs mer om Mikael Persbrandt
nr 1255 5017
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Mikael Persbrandt (f. 1963). Signerad, numrerad 1/200, "Chanel", bladets mått: 61x85
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 2.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/5 19:15:13 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt, svensk skÃ¥despelare och bildkonstnär född 1963.Läs mer om Mikael Persbrandt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck mikael persbrandt oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2013 Färglitografi
Alfred Manessier (1911-1993), Frankrike. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
18 november kl 18:28 -
2012 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
18 november kl 19:28 -
8293 Färglitografi
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Signerad, färglitog..//
Auktionen avslutas
om en vecka
11 november kl 20:08
-
2007 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
18 november kl 19:46 -
2015 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Utsikt mot Ridda..//
Auktionen avslutas
om två veckor
18 november kl 18:17 -
2010 Färglitografi
Ilkka Pärni (f. 1959), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
18 november kl 20:53