ART / Lithographs / Giclée 13272010
nr 1327 2010
GICLÉE
Christer J-son. 'Dreamworld'. Signed, numbered 8/50. Unframed. Subject: 38x28 cm,
Gicléetryck, Christer J-son. "Dreamworld". Signerad, numrerad 8/50. Oramat löst blad. Motivet: 38x28 cm
700
SEK 300
Monday May 18 2020
at 18:46:05
13/5 08:05:18