KONST / Litografier / Grafiskt blad 13777333
nr 1377 7333
Grafiskt blad
Gicléetryck, Markus Jakobsson. Signerad, numrerad 29/50. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 51x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:19:47
100 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)