ART / Lithographs / Giclée 14098019
nr 1409 8019
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Kjell Nilsson (b. 1953), Sweden. "Vinterlandskap". Signed, numbered 32/100, unframed, 27x38 cm,
Gicléetryck, "Vinterlandskap". Signerad, numrerad 32/100, oramat löst blad, 27x38 cm
Kjell Nilsson, Swedish painter born 1953.
Monday August 2 2021
at 19:17:47