ART / Lithographs / Giclée 14097090
nr 1409 7090
GICLÉE
KC-Json. "Drömvärld". Signed, numbered 12/50. Unframed, 41x30 cm,
Gicléetryck, KC-Json. "Drömvärld". Signerad, numrerad 12/50. Oramat löst blad, 41x30 cm
SEK 100
Monday August 2 2021
at 19:17:48
2/8 18:17:53