KONST / Litografier / Grafiskt blad 14203010
nr 1420 3010
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Mossa". Signerad, numrerad 75/100. Bildmått: 17,5x25 cm, yttermått inklusive ram: 31x38 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
måndag 27 september 2021
kl 20:24:54