KONST / Litografier / Grafiskt blad 14203010

nr 1420 3010

Jan Rufelt

(f. 1956), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Mossa". Signerad, numrerad 75/100. Bildmått: 17,5x25 cm, yttermått inklusive ram: 31x38 cm

Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.

måndag 27 september 2021
kl 20:24:54

Jan Rufelt

Läs mer om Jan Rufelt