KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725016
nr 1372 5016
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson, "Zebra". Signerad, numrerad EA2/5. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:04:15
100 kr
200 kr
250 kr