KONST / Litografier / Grafiskt blad 14204014
nr 1420 4014
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson, "The zebracode". Signerad, numrerad 15/31, ca 70x28cm, yttermått inklusive ram: 71x31 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:41:17
27/9 20:19:55