ART / Lithographs / Giclée 13899076
nr 1389 9076
GICLÉE
Bengt Bengtsson, "Comic Girl". Signed, numbered 15/50. Subject: 37x27 cm, outer dimensions including frame: 52x42 cm,
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Comic Girl". Signerad, numrerad 15/50. Motivet: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
600
SEK 500
Monday April 5 2021
at 18:29:25
300 kr
450 kr