KONST / Litografier / Grafiskt blad 14095617
nr 1409 5617
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Vallmo". Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 28x38 cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:49:59