KONST / Ramar / Ramar 13714403
nr 1371 4403
Ramar
2 st, 1800-tal, ramens innermått: 16,5x24,5 & 39x27,5
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:40:01
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
6