ART / Frames / Frames 11209107
nr 1120 9107
FRAMES
2 pcs, inside measurements: 31x42 & 23x43, wear, damages.
2 st, ramens innermått: 31x42 & 23x43
Condition: slitage, skador
300
SEK 200
Monday July 31 2017
at 19:33:16
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)