KONST / Ramar / Ramar 12771072

nr 1277 1072

Ramar

2 st, förgyllda 79x57cm, 108x64cm

Kondition: bruksslitage

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 september 2019
kl 20:54:05

29/9 12:00:25 1      Vinnande bud