KONST / Ramar / Ram 5966182
nr 596 6182
Ram
1800-tal, förgylld, med bemålat tryck, 71x57
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 31 augusti 2009
30/8 14:25:51
Tilgman Keramik