KONST / Ramar / Ram 6945850
*
nr 694 5850
Ram
1800-talets 1: a hälft, 50x35
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2011
kl 19:46:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 18:56:56
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
*
Ram
nr 694 5850
Ram
1800-talets 1: a hälft, 50x35
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/4 18:56:56 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.



