ÖVRIGT / Diverse / Fortunaspel 9603473
nr 960 3473
Fortunaspel
tidigt 1900-tal, längd: 78 cm, proveniens Odensviholm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 maj 2015
kl 18:46:20
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr