MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fotpall 8001418
nr 800 1418
Fotpall
20-tal, längd: 52
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 januari 2013
kl 20:01:37
100 kr
200 kr
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
6