ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 7674312

nr 767 4312

Vikskärm

3 delad, höjd: 182, längd: 3x45

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 16 juli 2012
kl 17:58:25