MÖBLER / Möbler, övrigt / Vikskärm 12667432

nr 1266 7432

Vikskärm

nutida. Höjd: 182, längd: 4x50 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:41:35