MÖBLER / Möbler, övrigt / Blomsterbord 15952003
nr 1595 2003
Blomsterbord
AB-Slätte möbler, med infattning i metall för blommor. Bredd: 129 cm, 40 c. Höjd: 42 cm
Kondition: bruksslitage, märken, smärre skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:10:09
300 kr
350 kr
29 jan
50/60/70-tal
Läs mer om 50/60/70-tal