BELYSNING / Golvlampor / Golvlampor 7652453
nr 765 2453
Golvlampor
2 st, Snörfot
Kondition: slitage, skador, ej skärm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 juni 2012
kl 18:42:09
15/6 21:14:06
150 kr
18/6 18:37:09