BELYSNING / Golvlampor / Golvlampor 14418243
nr 1441 8243
Golvlampor
Ett par, Ateljé Lyktan, Höj / sänkbara skärmar. Höjd: 145
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:08:44
100 kr
150 kr