BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11277047
*
nr 1127 7047
Golvlampa
keramik, höjd: 100 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 september 2017
kl 18:19:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/9 14:31:10
1
100 kr
3/9 12:56:30
2
150 kr
3/9 15:25:35
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor keramik
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:10
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:30
*
Golvlampa
nr 1127 7047
Golvlampa
keramik, höjd: 100 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 september 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/9 14:31:10 | 1 | 100 kr |
3/9 12:56:30 | 2 | 150 kr |
3/9 15:25:35 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor keramik
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:10 -
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:30