nr 1634 9150
Golvlampa
Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1970-tal. Höjd: 107 cm
Kondition: slitage, skador, saknar raster
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 5 augusti 2024 kl 20:36:51
| Tid |
Kund |
Bud |
4/8 08:11:46
100 kr
5/8 17:37:03