Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Flamskvävnad 13591687

nr 1359 1687

Flamskvävnad

Signerad, anno 1768, ca 54x98cm

Kondition: slitage

måndag 9 november 2020
kl 18:51:41