GLASS & CERAMICS / Ceramics / Fat 11108036

nr 1110 8036

Fat

+ butter box, Picknick, length: 15-42, Rörstrand, Sweden, fat ned nagg.

+ smörask, Picknick, längd: 15-42, Rörstrand

Condition: fat ned nagg

800

SEK 1000

Monday May 22 2017
at 18:33:56

  • Thema-auction
  • May 22

50/60-tal

Read more about 50/60-tal
Rörstrand