KONST / Litografier / Modeplanscher 9133325
*
nr 913 3325
Modeplanscher
4 st, Paris, bladets mått: 34 x 26
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 september 2014
kl 18:18:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/9 10:15:08
1
450 kr
22/9 15:24:34
2
400 kr
22/9 15:25:22
2
500 kr
22/9 18:13:56
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt litografier modeplanscher paris
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Modeplanscher
nr 913 3325
Modeplanscher
4 st, Paris, bladets mått: 34 x 26
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 september 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/9 10:15:08 | 1 | 450 kr |
| 22/9 15:24:34 | 2 | 400 kr |
| 22/9 15:25:22 | 2 | 500 kr |
| 22/9 18:13:56 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt litografier modeplanscher paris
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



