ART / Lithographs / Litograph in colors 16229324
nr 1622 9324
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist. Signerad Anthony, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), "Sun burst". Litograph in colors. Sheet: 71x50 cm, skadad glasskiva.
Oidentifierad konstnär. Signerad Anthony, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), "Sun burst". Färglitografi. Bladets mått: 71x50 cm
Condition: skadad glasskiva
600
Monday May 27 2024
at 18:23:31