KONST / Litografier / Färglitografi 9261539
nr 926 1539
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Färglitografi , Jan Naliwajko (f. 1938), signerad. 1988, 138/250, motivet: 82x49
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 november 2014
kl 19:49:31
300 kr
350 kr
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko