KONST / Litografier / Färglitografi 13026454
nr 1302 6454
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Södermalm. Signerad, HC-upplaga. Motivet: 38x46 cm
Kondition: skadad ram, spricka i glas
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:37:26
100 kr
150 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg