KONST / Litografier / Färglitografi 14476059

nr 1447 6059

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Paris 1986. Signerad, numrerad 77/175. Färglitografi. Bladets mått: 35x43, yttermått inklusive ram: 56x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 februari 2022
kl 20:09:33

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer