KONST / Litografier / Färglitografi 13185226
nr 1318 5226
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 45/100,76x57cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:24:07
1/4 01:14:57
500 kr
3/4 15:35:49
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer