KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 14912060
*
nr 1491 2060
Gravyrer
2 st. Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 25x43 - 40x56 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 september 2022
kl 20:24:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/9 18:53:38
1
Vinnande bud
- Tema
26 sep
Stockholm
På Tema Stockholm den har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer som Slas, Stig Claesson, Hans-Erik Eriksson, Einar Jolin, Frans Lindström, Gotthard Lundquist, Gunnar Stålbrand, Ehrnfried W ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6203 Linoliumgravyrer
3 st. Signerad Bocca Rossa, EA-upplaga (Épreuve d’..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:32
*
Gravyrer
Kondition: skadad ram
Läs mer om Stockholm
nr 1491 2060
Gravyrer
2 st. Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 25x43 - 40x56 cm
Kondition: skadad ram
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 september 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/9 18:53:38 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
26 sep
Stockholm
PÃ¥ Tema Stockholm den har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer som Slas, Stig Claesson, Hans-Erik Eriksson, Einar Jolin, Frans Lindström, Gotthard Lundquist, Gunnar StÃ¥lbrand, Ehrnfried W ...Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6203 Linoliumgravyrer
3 st. Signerad Bocca Rossa, EA-upplaga (Épreuve d’..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:32