KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7154311

nr 715 4311

Etsningar

4 st, monogramsignerade, längd: E, 18x25

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 september 2011
kl 18:59:14