KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11277303
nr 1127 7303
Etsningar
2 st, signerad. Oidentifierad konstnär, motivet: 14x12 ca, 10x16 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 september 2017
kl 18:43:20
100 kr