KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 15075013

nr 1507 5013

Gravyrer

7 st, oramade lösa blad, 1700-/1800-tal, 29x22 - 62x46 cm

måndag 5 december 2022
kl 18:55:41