KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15074516

nr 1507 4516

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Etsningar, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1919 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 december 2022
kl 18:17:44

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg