KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15074430

nr 1507 4430

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Etsningar, 2 st, Signerad, daterad 1918, upplaga 100. Bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 december 2022
kl 19:41:16

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg