KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15086218
nr 1508 6218
Miklós Szuhodovszky
(f. 1943), Sverige
Etsningar, 4 st. Numrerade och signerade, yttermått inklusive ram: 30x20 cm
Miklós Szuhodovszky, född 1943, ungersk/svensk målare och grafiker.
måndag 12 december 2022
kl 20:29:13
Miklós Szuhodovszky
Läs mer om Miklós Szuhodovszky