KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15086218

nr 1508 6218

Miklós Szuhodovszky

(f. 1943), Sverige

Etsningar, 4 st. Numrerade och signerade, yttermått inklusive ram: 30x20 cm

Miklós Szuhodovszky, född 1943, ungersk/svensk målare och grafiker.

måndag 12 december 2022
kl 20:29:13

Miklós Szuhodovszky

Läs mer om Miklós Szuhodovszky