KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14959340
nr 1495 9340
Theddy Skog
(1908-1948), Sverige
Etsningar, 2 st. Jean Skoglund (1908-1948), Sverige. Signerade. Bildmått: 25x15, ca. Yttermått inklusive ram: 48x40 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:24:09
Theddy Skog
Läs mer om Theddy Skog