KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14912057

nr 1491 2057

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsningar, 2 st. Stockholm. Signerade och numrerade. Bildmått: 13x18 cm, yttermått inklusive ram: 29x34 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 september 2022
kl 19:26:43

22/9 21:57:48 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg