KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6881780
*
nr 688 1780
Etsningar
4 st, Disney, 4x4
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 mars 2011
kl 18:48:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/3 16:34:03
1
100 kr
26/3 11:50:27
2
200 kr
26/3 13:58:45
3
300 kr
27/3 17:07:55
4
800 kr
28/3 12:15:46
5
500 kr
28/3 12:16:07
5
800 kr
28/3 15:30:25
4
Vinnande bud
28/3 18:37:39
6
850 kr
28/3 18:39:13
6
950 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar grafik
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:15
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:20
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:54
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:06
*
Etsningar
nr 688 1780
Etsningar
4 st, Disney, 4x4
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 mars 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/3 16:34:03 | 1 | 100 kr |
| 26/3 11:50:27 | 2 | 200 kr |
| 26/3 13:58:45 | 3 | 300 kr |
| 27/3 17:07:55 | 4 | 800 kr |
| 28/3 12:15:46 | 5 | 500 kr |
| 28/3 12:16:07 | 5 | 800 kr |
| 28/3 15:30:25 | 4 | Vinnande bud |
| 28/3 18:37:39 | 6 | 850 kr |
| 28/3 18:39:13 | 6 | 950 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar grafik
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:15 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:20 -
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:54
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:06



