Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etchings 15774299



*

nr 1577 4299


ETCHINGS

2 pcs, coloured, Germany. Image dimensions: 22x28 cm, outer dimensions including frame: 34x39,


2 st, kolorerade, Tyskland. Bildmått: 22x28 cm, yttermått inklusive ram: 34x39 cm. Ej signerad


Estimate:

500

Sold:

SEK 350

Auction date:

Monday November 13 2023
at 20:21:42


  • Bid history
Time Bidder Bid
13/11 17:26:53 1      300 kr
13/11 19:46:09 2      250 kr
13/11 19:46:09 1      300 kr (Robot)
13/11 20:09:23 2      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa germany grafik kolorerade tyska tyskland tyskt
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in two weeks
    12 jan at 19:28
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in two weeks
    12 jan at 19:33
  • 6053 ETCHING
    Pål Svensson. Signed, numbered 22/40. Sheet: 52x39..//
     

    Auction ends
    in two weeks
    12 jan at 20:19




Ladda ner broschyr